Похмурi небеса

Похмурi небеса (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Похмурi небеса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мрачные небеса / Dark Skies

"Похмурі небеса" - фантастичний трилер про контакт з прибульцями. Сім'я Лейсі (Кері Рассел) і Даніеля Барретта (Джош Хемільтон) - типові мешканці спокійного передмістя. Їх розмірене життя порушують явища, які неможливо зрозуміти. Пара живе в постійному страху - в будинку господарює хтось, крім них. Від родини відвертаються сусіди, правоохоронні органи не в силах захистити Барретта. Часом вони не в змозі контролювати свої власні дії. З кожним днем стає очевидніше - ланцюжок дивних подій веде до того, що з темряви прийдуть істоти, які хочуть забрати їх дітей.

Психологічний трилер "Похмурі небеса" - творіння Скотта Чарльза Стюарта. Він є і сценаристом, і режисером картини. Стюарт відомий завдяки своїм недавнім фільмами "Пастир" та "Легіон". Щоразу йому вдавалося тримати глядача в напруженні протягом усього фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фантастика, трилер
В головних ролях
Кері Рассел, Джош Хемілтон, Дакота Гойо, Дж.К. Сіммонс, Кадан Рокетт, Л. Бенет, Річ Хатчмен, Мінді Кріст, Енні Турман, Джейк Уошберн
Режисер
Скотт Чарльз Стюарт
Сценарій
Скотт Чарльз Стюарт
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16 років