Балерина (16+)

Балерина (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Балерина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Не оставляй меня / Darling

Історія кохання танцівниці, драма про зліт і падіння сучасної жінки, про те, як вона закликає всю свою мужність, щоб зіткнутися віч-на-віч з її найсильнішим випробуванням. Дарлінг — всесвітньо відома датська балерина. Після тривалої перерви вона і її чоловік Франц повертаються в Королівський балет в Копенгагені для виконання класичного балету «Жизель». Вона буде виконувати головну роль, а Франц виступає в якості хореографа. Під час однієї з репетицій Дарлінг падає, її стегно сильно пошкоджено, і можливо, вона ніколи не зможе знову танцювати. Її професійне життя, її світ зруйнований, але Дарлінг відмовляється опускати руки, вона приймає рішення готувати заміну — молоду балерину Поллі — і зробити з неї ту Жизель, якою Дарлінг ніколи більше не буде. Але в міру того, як Поллі стає центром уваги, в тому числі уваги Франца, емоційна стабільність Дарлінг порушується...

Стрічка «Балерина» була представлена на Міжнародному кінофестивалі в Лондоні 6 жовтня 2017 року. Це другий фільм режисера Біржітт Мортенсен за сценарієм Кіма Фупца Аакесона після картини "Кімната 304" (2011). Астрід Граруп Елбо - в реальності артистка Датського королівського балету. Роль Поллі - її дебют в кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Данія, Швеція
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, драма
В головних ролях
Даніка Курчіч, Густаф Скарсгорд, Ульріх Томсен
Режисер
Біргіт Стеамуз
Сценарій
Кім Фупс Окесон, Біргіт Стеамуз
Прокат
З 07 грудня 2017 по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+