Світанок планети мавп

Світанок планети мавп (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Світанок планети мавп» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рассвет планеты обезьян: Революция / Dawn of the Planet of the Apes

Дії картини «Світанок планети мавп» розгортаються через 15 років після подій, показаних у першій частині. Вірус, що спешу мав лікувати людей від хвороби Альцгеймера, виявляється чумою нового часу. Заразившись ним, люди швидко помирають. Група вчених у Сан-Франциско, тих самих, що колись були причетні до появи вірусу, намагаються знайти вихід із ситуації і протистояти пандемії. Тим часом Цезар (Енді Серкіс) – мавпа, яка за своїм інтелектуальним розвитком ще у дитинстві випередила людину – укріплює свої лідерські позиції у суспільстві подібних до себе. Завдяки новому вірусу, від якого гинуть люди, мавпи стрімко розвиваються.

Зйомки картини «Світанок планети мавп» стартувало у квітні 2013 року. Роль мавпи виконав Енді Серкіс, на рахунку якого втілення на екрані Голлума з кіноепопеї «Володар кілець». Майстерно намальовані з допомогою цифрової CGI технології мавпи створять ефект надзвичайної реалістичності світу майбутнього. Над спецефектами картини працювали кращі професіонали Голівуду, що створили «Аватар» та «Кінг-Конга».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Гари Олдман, Джуді Грір, Кері Рассел, Джейсон Кларк, Коді Сміт-МакФі, Енді Серкіс
Режисер
Мет Рівз
Сценарій
Марк Бомбек, Скотт З. Барнс, Рік Джаффа
Прокат
З 17 липня 2014
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
14 років