День мерців: Родовід (18+)

Дивіться фільм День мерців: Родовід (18+) (День мертвецов: Кровная линия) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку День мерців: Родовід (18+).
День мертвецов: Кровная линия / Day of the Dead: Bloodline

День мерців: Родовід (18+)

22 січня , понеділок
Cinetech+, 2D
23 січня , вівторок
Cinetech+, 2D
24 січня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Планету охопив страшний вірус і людство опинилося на межі вимирання. Кожен заражений після смерті набуває здатності рухатися. Зомбі, кількість яких зростає шаленими темпами, зацікавлені лише у тому, щоб заразити вірусом якомога більше людей. Група здорових людей живе у надійно захищеному бункері. Єдина надія на порятунок – створення антивірусу, що унеможливив би зараження та перетворення на зомбі. Над розробкою вакцини працює Зоі Паркер (Софи Скелтон). Тепер саме від цієї тендітної дівчини та результатів її роботи залежить чи існуватиме життя на Землі у тому ж вигляді, що й раніше.

Фільм жахів «День мерців: Родовід» – це рімейк фільму 1985 року про страшний вірус, що ставить під загрозу існування людства. Над фільмом працювали спільно представники США та Болгарії. Постановкою займався іспанець Гектор Ернандес. Це друга його режисерська робота після стрічки «Труп Анни Фрітц», до того він займався переважно написаннями сценаріїв, грав у серіалі та продюсував свою першу стрічку.

Рік
2017
Країна
Болгарія
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Софі Скелтон, Джонатон Шек, Джефф Гам, Маркус Ванко, Марк Сміт, Лоріна Камбурова, Шарі Вотсон
Режисер
Гектор Ернандес, Тео Піррі
Сценарій
Марк Тондерай
Прокат
З 11 січня 2018, орієнтовно по 24 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18+