Сюрприз

Сюрприз (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сюрприз» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сюрприз / De Surprise

Головний герой фільму – мультимільйонер Джейкоб ван Зален (Йерун ван Конінгсбругге). Він давно втратив інтерес до життя і хоче завершити його. Але вчинити самогубство ніяк не виходить. Вийти з ситуації допоможе спеціальне агентство. Звертаючись туди, люди підписують контракт, згідно з яким їх уб'ють, позбавивши тим самим від турбот, пов'язаних з самогубством. Вибираючи підходящу труну, в якій Джейкоб планує востаннє з'явитися на людях, він знайомиться з чарівною Енн (Джорджина Вербаан). Вона не менш багата і так само, як і він, втомилася від життя. Енн і Джейкоб закохуються. Тепер їм хочеться жити, але в агентстві не передбачено розірвання контрактів.

Мелодрама «Сюрприз» створена за мотивами однойменного оповідання з книги 1968 року «Ідеальні жоржини» голландського письменника Белькампо. Режисерське крісло зайняв Майк ван Дім, володар премії «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою («Характер»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2015
Країна
Нідерланди, Бельгія, Німеччина, Ірландія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Йерун ван Конінгсбругге, Джорджина Вербаан, Ян Деклер, Генрі Гудман, Анкур Бал, Навід Чоудрі
Режисер
Майк ван Дім
Сценарій
Майк ван Дім, Карен ван Холст Пеллекаан
Прокат
З 17 вересня 2015 по 23 вересня 2015
Знижки в будні весь день з:
21 вересня 2015 р.
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
14 років