З речами на виліт!

З речами на виліт! (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «З речами на виліт!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Débarquement immédiat!

Головний герой фільму – офіцер Центрального управління прикордонної поліції Хосе Фернандес (Ері Абіттан). Його робота полягає в транспортуванні злочинців за кордон. Цього разу йому випаде супроводжувати в Афганістан хлопця на ім'я Акім (Меді Садун). За терориста його прийняли помилково. Але полісмен наслухався таких історій, тож не вірить жодному слову хлопця. Літак, що прямував із Парижа до Кабула, потрапляє в сильну бурю і здійснює вимушену посадку на Мальті. Тут за араба-терориста приймають самого офіцера Фернандеса. Щоб виконати завдання й дістатися додому, героєві потрібно проявити неабияку винахідливість.

Французька комедія «З речами на виліт!» є дітищем Філіпа де Шоврона («Божевільне весілля», «Команда мрії»). Події картини розгортаються в різних точках світу, і тому було проведено численні кастинги для акторів із афганською, іранською, азіатською та південно-американською зовнішністю.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2016
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Ері Абіттан, Меді Садун, Сиріль Леконт, Сліман Дазі, Рем Керісі, Лоїк Лежандр
Режисер
Філіп де Шоврон
Сценарій
Філіп де Шоврон
Прокат
З 17 листопада 2016, орієнтовно по 30 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
17 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+