Без кордонів

Без кордонів (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Без кордонів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Без границ / Без границ

Любов буває різною – - пристрасною, безглуздою, наївною, зворушливою, щасливою і безрозсудною. Вона не знає про заборони та обмеження - територіальні, національні або вікові. Любов не має меж. І головні герої в легкій комедійній формі доводять нам це. Для кожного героя його шлях починається з московського аеропорту, звідки кожен відправляється в подорож: у мальовничі гірські долини Вірменії, потопаючі у зелені вулички Тбілісі або до святкових вогнів новорічної Москви.

Картина від режисерів «Духless» і «Жара» Резо Гігінешвілі, Романа Пригунова і Карен Оганесян була представлена в Спеціальній програмі 37-го Московського міжнародного кінофестивалю. А головні ролі виконали Олександр Паль, Анна Чіповська, Іван Яновський, Інна Чурікова та інші.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Інна Чурікова, Олег Басілашвілі, Олександр Адабашьян, Анна Чіповская, Іван Янковский, Олександр Паль, Мілош Бікович, Марія Шалаєва, Равшана Куркова, Наталія Вдовіна
Режисер
Карен Оганесян, Резо Гігінеішвілі, Роман Пригунов
Сценарій
Резо Гігінеішвілі, Аліса Хмельніцкая, Давід Турашвілі
Прокат
З 22 жовтня 2015 по 28 жовтня 2015
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+