Підводна ера

Підводна ера (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Підводна ера» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Подводная эра / Deep

Вже сто років минуло відтоді, як люди покинули Землю. Тепер вся планета затоплена водою, і її повноправними господарями стали всілякі мешканці океанів і морів. Головний герой мультфільму – маленький глибоководний восьминіг Діп. Живе він в затишному куточку океану, де панує спокій і порядок. Але йому ніколи не сидиться на місці. Так вийшло, що після чергових його експериментів всі близькі йому істоти опинилися в небезпеці. Щоб їх врятувати, Діп разом з двома своїми кращими друзями повинен розшукати кита, який живе на місці колишнього мегаполісу. Дорогою вони зустрінуть нових друзів і навчаться долати всілякі перешкоди, перед якими відступати не можна.

Мультфільм є спільною роботою мультиплікаторів з США, Іспанії та Бельгії. Працюючи над характерами героїв, автори врахували особливості поведінки підводних мешканців, показаних в мультфільмі. Так що він вийшов не просто видовищним і цікавим, але і пізнавальним.

imbd_logo Created with Sketch.
4.1/10
Рік
2017
Країна
США, Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Філ ЛаМарр, Джесс Харнелл, Джефф Беннетт, Дейв Фенной, Боб Берген
Режисер
Джуліо Сото Гарпід
Сценарій
Джуліо Сото Гарпід, Хосе Татай, Джо Вітале
Прокат
З 01 червня 2017, орієнтовно по 21 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
0+