Виклик безодні 3D

Виклик безодні 3D (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Виклик безодні 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вызов бездне 3D / Deepsea Challenge 3D

Фільм розповідає про надзвичайну експедицію, ініціатором і головним натхненником якої став Джеймс Кемерон. Геніальний режисер здійснив свою давню мрію і на власні очі побачив, як виглядає найглибше місце на нашій планеті.

Робота над документальним фільмом «Виклик безодні 3D» почалася задовго до самих зйомок. На створення спеціального батискафа Deepsea Challenger, в якому Кемерон досяг дна Маріанського жолобу, пішло 8 років. Цей підводний човен унікальний – він оснащений не тільки обладнанням, необхідним для спуску і підйому, а й пристроями для забору проб на глибині, освітлювальними приладами і камерою з роздільною здатністю 14 мегапікселів. Кемерон став першою у світі людиною, яка занурилася на дно жолобу. Це сталося 26 березня 2012 року. Того дня було поставлено ще кілька рекордів – капсула досягла дна всього за 2 години і пробула там 6 годин, весь час здійснюючи відеозапис високої якості.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
документальний
В головних ролях
Джеймс Кемерон, Френк Лоліта, Пол Генрі, Лачлан Вудс
Режисер
Джон Бруно, Рей Квінт, Ендрю Уайт
Сценарій
Джон Гарвін
Прокат
З 15 січня 2015 по 21 січня 2015
Тривалість
90 хв.