Визволи нас від зла

Визволи нас від зла (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Визволи нас від зла» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Избави нас от лукавого / Deliver Us from Evil

Головний герой фільму «Визволи нас від зла» – поліцейський з Нью-Йорка Ральф Сарчі (Ерік Бана). Йому доводиться розслідувати серію страшних злочинів, причину яких неможливо пояснити, слідуючи звичній логіці. Сарчі запрошує до спільної роботи священика, що має досвід у вигнанні злих духів. Разом вони прагнуть позбавити місто від бісовщини. Бажаючи завадити розплутуванню жахливих злочинів, демонічні сили вторгаються у життя поліцейського. Тепер загроза нависла над його маленькою донькою.

Використати споконвічну тему боротьби з нечистою силою вирішив у своєму новому фільмі американський режисер і сценарист Скотт Дерріксон. Кращі його фільми знято у жанрі жахів і так чи інакше вони показують боротьбу людей із різноманітною бісовщиною. На головну роль розглядали Марка Уолберга, однак перевагу надали Еріку Бана («Троя», «Чорний яструб», «Зоряний шлях»). Події картини розгортаються в Нью-Йорку, однак зйомки проходили не тільки у цьому місті, але і у Абу-Дабі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Ерік Бана, Едгар Рамірес, Олівія Манн, ШонХарріс, Джоел МакХейл
Режисер
Скот Деріксон
Сценарій
: Пол Харріс Бордман, Скот Дерріксон
Прокат
З 28 серпня 2014 по 17 вересня 2014
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
18 років