Татусь з доставкою

Татусь з доставкою (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Татусь з доставкою» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Папаша с доставкой / Delivery Man

«Татусь з доставкою» – це комедія про Девіда (Вінс Вон) – певно найбільшого невдаху. Проблеми вдома та на роботі не залишають йому місця для щастя. Здається він втратив усі шанси! Він працює у відділі доставки у батьківському магазині, але навіть тут йому не варто сподіватися на повагу. Розмірено-депресивну картину змінює адвокат, який прийшов сповістити містеру Возняку, що він – біологічний батько 533 дітей, 142 з яких шукають зустрічі зі своїм татусем. Після такої звістки Девід віднайшов сенс життя – якщо вже не вийшло стати повноцінним батьком, то він спробує стати янголом-охоронцем для кожної своєї дитини.

«Татусь з доставкою» – голлівудський рімейк канадської комедії. Даний фільм унікальний тим, що його режисер та автор сценарію Кен Скотт знімав як перший варіант картини, так і його американську версію. У команді творців фільму лишився також і продюсер. При цьому весь акторський склад був змінений.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Одеса)
Жанр
комедія
В головних ролях
Вінс Вон, Кобі Смолдерс, Брітт Робертсон, Кріс Претт, Джек Рейнор, Ерін Герасимович
Режисер
Кен Скотт
Сценарій
Кен Скотт
Прокат
З 28 листопада 2013
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
14 років