2+1

2+1 (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «2+1» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Demain tout commence

Привабливий Самюель (Омар Сі) звик бути в центрі уваги. Всіх своїх колишніх подружок він не пам'ятає ні в обличчя, ні по імені. Повторна поява Крістіни (Клеманс Поезі) назавжди змінює життя хлопця і змушує його уважніше вдивлятися в обличчя. Дівчина вручає йому маленький згорток зі словами «це твоя донька». Тепер Самюель відправляється на пошуки горе-матусі. Але пошуки не увінчуються успіхом, і він самостійно виховує маленьку Глорію (Глорія Колстон).

Сімейна комедія «2 + 1» є рімейком мексиканського фільму «Інструкції не додаються», що вийшов в 2013 році. У французькій інтерпретації головна чоловіча роль дісталася Омару Сі («1 + 1»). Режисером картини став Хьюго Желен, для якого це другий фільм на великому екрані. Також Желен взяв участь в написанні сценарію. Співавтором сценарію став і більш досвідчений Еухеніо Дербес – режисер, сценарист і виконавець однієї з ролей оригінального мексиканського фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Омар Сі, Клемансо Поезі, Антуан Бертран, Ешлі Уолтерс, Глорія Колстон, Клементін Селар'є
Режисер
Х'юго Желен
Сценарій
Еухеніо Дербес, Х'юго Желен
Прокат
З 19 січня 2017, орієнтовно по 08 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
19 січня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
12+