Руйнація

Руйнація (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Руйнація» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Разрушение / Demolition

У житті трапляються події, які цілком вибивають із колії. І це зовсім необов'язково щось важливе та значуще. Банкіра Девіса Мітчелла (Джейк Джилленхол) вибила з колії упаковка шоколаду, що застрягла в автоматі. З цього приводу він пише скарги до обслуговуючої компанії. І сам не помітив, як у листах переказав своє життя. Написав і про почуття до дружини, і про нерозуміння з боку тестя, і про автомобільну аварію, в яку вони з дружиною потрапили напередодні… І про те, що вона померла за 10 хвилин до його невдалої спроби купити шоколад. Тепер, щоб жити далі, він вирішує ґрунтовно розібрати все, що його оточувало в минулому житті.

Сценарій драми «Руйнація» був готовий давно і 2007 року став одним із найкращих нереалізованих сценаріїв. У травні 2013-го визначилися з режисером – це місце дісталося Жану-Марку Валле («Далласький клуб покупців», «Дика»). Головну роль віддали Джейку Джилленхолу («Жовтневе небо», «Післязавтра»).

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2015
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Джейк Джилленхол, Наомі Воттс, Кріс Купер, Хезер Лінд, Поллі Дрейпер
Режисер
Жан-Марк Валле
Сценарій
Брайан Сайп
Прокат
З 30 червня 2016 по 06 липня 2016
Прем'єрний період у Львові Форум до
6 липня 2016 р.
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16+