Любов - це все, що тобi потрiбно

Любов - це все, що тобi потрiбно (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Любов - це все, що тобi потрiбно» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь – это всё, что тебе нужно / Den skaldede frisør

Весільна комедія "Любов - це все, що тобі потрібно" розвиває відразу кілька сюжетних ліній. Майбутнє весілля в особняку на березі моря в Італії зводить разом людей з абсолютно різними поглядами на життя. Батько нареченого Філіп (Пірс Броснан) - успішний власник фірми з вирощування овочів. Він днями пропадає на роботі і не має інших інтересів. Мати нареченої Іда (Трін Дюрхольм) щойно закінчила курс лікування від раку і її переслідує низка розчарувань і втрат. Як здатна сонячна атмосфера весілля на віллі в Соренто змінити цих двох людей?

"Любов - це все, що тобі потрібно" - спільна робота кінематографістів із п'яти країн Європи. Вперше фільм був показаний на Венеціанському кінофестивалі 2012 року. Виконавець головної ролі, Пірс Броснан, добре відомий за роллю Джеймса Бонда. Для актора ця картина в певному сенсі повторює його біографію. Спочатку фільм замислювався як історія про боротьбу людей з онкологічними хворобами, але творці фільму вирішили, що про таку складну тему краще говорити без зайвого трагізму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Данія, Швеція, Італія, Франція, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Трін Дюрхольм, Пірс Броснан, Паприка Стеен, Кім Бодня, Крістіан Шамбург-Мюллер
Режисер
Сюзанна Бiр
Сценарій
Андерс Томас Йенсен, Сюзанна Бiр
Прокат
З 14 березня 2013
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
16 років