Злодії (16+)

Злодії (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Злодії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Охота на воров / Den of Thieves

Головний герой фільму – Нік Фланаган (Джерард Батлер) – керує елітним загоном поліцейських у Лос-Анджелесі. Йому стає відомо про плани Леві (Кертіс Джексон). Це злочинець, який ніколи не помиляється, тож впіймати його не реально. І тепер він планує пограбування Федерального резервного банку Сполучених Штатів. Нік вирішує унеможливити крадіжку, чого б це йому не вартувало. Не допустити здійснення чергового злочину для нього не просто робота, а те, заради чого Нік живе.

Кримінальний трилер «Злодії» продемонструє чому не усі крадії можуть з легкістю пограбувати банк. Стрічка є режисерським дебютом для Крістіана Гьюдгеста, сценариста фільму «Падіння Лондона». Від звичної для себе справи написання сценаріїв Гьюдгест відмовлятися не став і працював над ним разом з Полом Шойрінгом, який до цього працював над створенням багатьох серіалів на американському телебаченні. Виконати роль мужнього командира загону спецназівців запросили Джерарда Батлера.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал, бойовик, пограбування
В головних ролях
Джерард Батлер, Пабло Шрайбер, Соня Балморс, Еван Джонс, 50 Cent
Режисер
Крістіан Гьюдгест
Сценарій
Крістіан Гьюдгест, Пол Шойрінг
Прокат
З 18 січня 2018, орієнтовно по 21 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
136 хв.
Вікові обмеження
16+