День виборів 2

День виборів 2 (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «День виборів 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

День выборов 2 / День выборов 2

Ігор Цаплін (Василь Уткін) успішно відпрацював свій термін у губернаторському кріслі. Наближаються нові вибори, і прощатися з посадою зовсім не хочеться. А це означає, що команда креативних та енергійних ведучих «Как бы радио» знову в ділі. Ніхто не зуміє подати достоїнства Цапліна краще, ніж Слава (Ростислав Хаїт), Льоша (Леонід Барац), Саша (Олександр Демидов), Каміль (Каміль Ларін), Нонна (Нонна Гришаєва) та Максим (Максим Віторган). Досвід вони мають, а ентузіазму їм не позичати.

Комедія «День виборів 2» – нова робота команди «Квартет І». Фільм є продовженням успішної комедії про вибори губернатора, яка вийшла на екрани 2007 року. Як і до першої частини, сценарій цього фільму писали спільно Сергій Петрейков, Леонід Барац та Ростислав Хаїт. Режисером цього разу став Олександр Баршак. Для зйомок обрали Астрахань. За словами авторів, саме в цьому місті знайшли потрібну атмосферу та бажання городян спільно попрацювати.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
Росія
Субтитрований
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Леонід Барац, Ростислав Хаїт, Олександр Демидов, Каміль Ларін, Василь Уткін, Нонна Гришаєва
Режисер
Олександр Баршак
Сценарій
Сергій Петрейков, Леонід Барац, Ростислав Хаіт
Прокат
З 18 лютого 2016 по 16 березня 2016
Прем'єрний період до
24 лютого 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
25 лютого 2016 р.
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+