Кокоша – маленький дракон

Кокоша – маленький дракон (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кокоша – маленький дракон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кокоша – маленький дракон / Der kleine Drache Kokosnuss

Є у світі острів, який не сплутаєш ні з одним іншим. Адже там живуть дракони. Малюк на ім'я Кокос ніяк не може навчитися літати, хоча в його віці всі вже давно це вміють. І нехай така наука дається йому не легко, дракончик не сумує. Адже його завжди і в усьому підтримують вірні друзі – Оскар і Матильда. Благополуччя мешканців острова залежить від вогняного зілля. Адже тільки з його допомогою дракон може дихати вогнем. А без цього вміння драконам ой як тяжко! Та уявіть собі! ціла в'язка чарівного зілля зникла. Виправити ситуацію і повернути пропажу вирішують нерозлучні друзі Кокоша, Оскар і Матильда. Попереду на них чекає небезпечна і захоплююча подорож. Разом друзі знайдуть вихід із будь-якої ситуації.

В основу сюжету мультфільму «Кокоша – маленький дракон» лягли книги дитячого письменника Інго Сейгнера. З 2002 по 2014 рік він написав 29 оповідань про пригоди дракончика на ім'я Кокос. Незвичний герой швидко завоював серця юних читачів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, дитячий
В головних ролях
Каролін Кебекус, Клаудія Міхельсен, Дастін Земмельрогге, Макс фон Гробен
Режисер
Хюберт Вейланд, Ніна Велс
Сценарій
Марк Слейтер, Габріела Вальтер
Прокат
З 30 липня 2015 по 05 серпня 2015
Прокат до:
12 серпня 2015 г.(Харків)
Тривалість
83 хв.