Нiкчемний я 2

Нiкчемний я 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нiкчемний я 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гадкий я 2 / Despicable Me 2

Мультфільм "Нікчемний я 2" розповість юним глядачам про нові пригоди суперзлодія Грю. Не дивлячись на те, що він став татком трьох маленьких дівчаток - Агнес, Едіт та Марго - Грю залишився хитрим, підступним та сміливим. Якось вранці, у день народження Агнес, до будинку геніального хитруна під'їжджає машина з агентом Анти-Злодійської Ліки Люсі Уаїлд. Мета красуні - переконати Грю у необхідності вдвох врятувати світ. Цією геройською справою і належить зайнятися винахідливому Грю. Тільки з'явилась одна проблема - армія помічників-міньйонів кудись зникла. Кого ж рятувати в першу чергу - вірних друзів чи весь світ?

"Нікчемний я 2" - сиквел успішного мультфільму 2010 року. Касові збори у 526 мільйонів доларів не лишили творцям вибору і вони знову взялися до роботи. Для озвучування своїх ролей до проекту долучилися усі актори з першої частини. Більше того - їх склад підсилив Аль Пачіно, озвучивши злодія Едуардо.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
Стів Карелл, Аль Пачіно, Крістен Уіг, Міранда Косгров, Расселл Бренд, Стів Куган, Мойзес Аріас, Елсі Фішер, Дена Гайер, Бейлі Гамбертольо
Режисер
П'єр Соффін, Кріс Рено
Сценарій
Кен Даурія, Сінко Пол
Прокат
З 11 липня 2013
Знижки
З 18.07.2013
Тривалість
98 хв.