Нікчемний я 3 (0+)

Нікчемний я 3 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нікчемний я 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гадкий я 3 / Despicable Me 3

Давно залишилися в минулому часи, коли Ґру був лиходієм. Тепер він прекрасний глава сімейства, разом з Люсі вони ростять трьох прекрасних прийомних дочок: Марго, Едіт і Агнесс. Над містом була нависла загроза – найнебезпечніший із злочинців, схиблений на 80-х, Бальтазар Бретт. Він здатний звести з розуму всіх навколо своєю божевільною музикою і танцями. Не складно здогадатися хто буде допомагати головним героям боротися зі злом – звичайно ж міньйони. Адже ці малюки багато на що здатні і в усьому слухаються свого господаря.

Мультфільм «Нікчемний я 3» повинен стати завершальною частиною трилогії про добряка Грю, який був колись лиходієм і розкаявся. Традиційно подробиці сюжету намагаються тримати в таємниці. Попередня частина франшизи за результатами касових зборів стала найпопулярнішим мультфільмом 2013 року, що стало вагомим аргументом на користь зйомок продовження. Уже з вересня 2013 велася робота над новим мультфільмом. Героїв мультфільму дублювали такі українські зірки: Павло Костіцин (голос Ґру та Дрю), Катерина Осадча (голос Люсі), а також Майкл Щур (камео).

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фантастика, комедія, пригоди
В головних ролях
Крістен Уіг, Стів Карелл, Міранда Косгров, Трей Паркер, Расселл Бренд, Майкл Бітті, Дена Гайер
Режисер
Кайл Балда, П'єр Софін
Сценарій
Кен Дауріо, Сінко Пол
Прокат
З 29 червня 2017 по 20 грудня 2017
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+