Два дні, одна ніч

Два дні, одна ніч (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Два дні, одна ніч» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Два дня, одна ночь / Deux jours, une nuit

Головна героїня фільму – Сандра (Маріон Катійяр) – одного п’ятничного вечора дізнається, що буде звільнена з роботи. Рішення про це прийнято спільно зібранням співробітників, чотирнадцять з яких готові з нею попрощатися. Єдиний шанс вберегти робоче місце – повторне голосування. Сандра за два дні намагається поспілкуватися з кожним, від кого залежить її подальша доля. У співробітників також своя дилема – виступити за збереження Сандри у колективі і при цьому втратити річну премію, або ж залишити все як є – дівчину звільнять, а решта робітників отримають більше грошей.

Премєра драми Жан-Пьєра та Люка Дарденнів відбулася на Канському кінофестивалі. Фільм був одним з головних претендентів на золоту пальмову гілку, проте лишився без нагороди. Пізніше на Сіднейському кінофестивалі картина отримала головний приз. У основу сюжету стрічки «Два дня, одна ніч» покладено реальну історію, свідком якої був Люк Дарденн. Зйомки повністю проходили в рідному місті кінематографістів – Серені.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2014
Країна
Бельгія, Франція, Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Маріон Котійяр, Фабріціо Ронджоне, Пили Груа, Саймон Кодрі, Катрін Сале, Батісті Сорнен
Режисер
Жан-П'єр Дарденн, Люк Дарденн
Сценарій
Жан-П'єр Дарденн, Люк Дарденн
Прокат
З 02 жовтня 2014 по 15 жовтня 2014
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16 років