Діпан (французькою мовою)

Діпан (французькою мовою) (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Діпан (французькою мовою)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дипан (на французском языке) / Dheepan

Після закінчення громадянської війни, яка тривала більш як 30 років, колишній бойовик Діпан (Джесутасан Антонітасан) змушений тікати зі Шрі-Ланки у Францію. У надії на те, що сімейній людині буде простіше влаштуватися, чоловік бере з собою незнайому жінку та дев’ятирічну дівчинку. Абсолютно чужим людям складно вдавати, що вони родина. Але у важкій обстановці мігрантських кварталів їм доведеться стати ближчими одне до одного, якщо вони хочуть вижити.

Кримінальна драма «Діпан» – переможець 68-го Каннського кінофестивалю. Завоювати «Золоту пальмову гілку» вдалося новачкам. Актори вперше з'явилися на екрані, для оператора та композитора фільм також дебютний. Джесутасан Антонітасан, який виконав головну роль, як і його герой, брав участь у війні й утік у Францію. Картину практично повністю знято тамільською мовою, рідною для акторів. Це перший випадок, коли фільм тамільською завойовує «Золоту пальмову гілку».

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2015
Країна
Франція
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
драма
В головних ролях
Джесутасан Антонітасан, Каліеасварі Срінівасан, Клодін Вінасітамбу, Венсан Ротьє, Фаузі Бенсаїді
Режисер
Жак Одіар
Сценарій
Жак Одіар, Тома Бідеген, Ное Дебре
Прокат
29 квітня
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16+