Діалоги

Діалоги (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Діалоги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Диалоги /

Драма «Діалоги» - це п’ять новел, об’єднаних схожою атмосферою. Кожен з героїв хоче, аби відбувся діалог, аби його почули та зрозуміли. Пробиваючись крізь стіну людських стереотипів та звичок, персонажі щоразу переборюють свій страх бути смішними, недоречними та непотрібними. П’ять історій, схожих одна на одну, п’ять не пов’язаних між собою сюжетів. Кожний, хто прагне чесного та відкритого, щирого та важливого діалогу, знайде щось близьке у долях героїв.

Драма про людей, що прагнуть щирості, створена Іриною Волковою. Для неї це дебют на великому екрані. Маючи великий досвід роботи на телебаченні, Волкова сама написала сценарій до картини та поставила її як режисер. Продюсувати дебютантку погодився досвідчений Сергій Селіванов, який свого часу долучився до створення культовий фільмів «Брат», «Брат 2», «Війна» та анімаційного фільму «Альоша Попович і Тугарин Змій».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Євген Стичкін, Ольга Аксьонова, Володимир Меньшов, Олексій Юдніков, Агнія Кузнєцова
Режисер
Ірина Волкова
Сценарій
Ірина Волкова, Костянтин Стешик
Прокат
З 24 квітня 2014
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16 років