Це кляте серце (12+)

Це кляте серце (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Це кляте серце» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Это чертово сердце / Dieses bescheuerte Herz

Усе своє життя 30-річний Ленні (Еліас ЕмБарек) вештався без діла та витрачав зароблені батьком гроші. Коли терпінню батька прийшов кінець, він дав синові завдання – доглядати 15-річного юнака із хворим серцем. Його звати Деніел (Філіп Шварц) і через вроджений порок серця лікарі кажуть, що йому залишилось жити не більше року. Ленні, який звик усе сприймати легко та з гумором, тепер увесь свій час проводить з Деніелом, якому не до жартів. Спілкування, що спершу було вимушеним, для обох стало необхідним ковтком повітря та уроком як потрібно відноситися до свого життя.

Комедійна драма «Це кляте серце» заснована на реальних подіях. Зображена історія спершу з’явилася на сторінках книжки, виданої у 2013 році. Того ж року було викуплено права на її екранізацію. Безпосередньо до роботи приступили у 2016 році. Головні роль довірили популярному німецькому актору Еліасу ЕмБареку та починаючому Філіпу Шварцу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Еліас ЕмБарек, Філіп Шварц, Надіна Вріц, Уве Пройсс, Ліза Біттер
Режисер
Марк Ротемунд
Сценарій
Меггі Перен, Енді Родженхаген, Деніел Мейєр
Прокат
З 26 липня 2018
Прокат
З 26 липня 2018, орієнтовно по 01 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
12+