Димна Суміш: між пеклом і раєм (12+)

Димна Суміш: між пеклом і раєм (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дымная смесь: между адом и раем / Димна Суміш: між пеклом і раєм

17 січня відбудеться прем’єра музичного документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм»,  На музиці гурту «Димна Суміш» виросло покоління. Вона приносила слухачам не тільки шалені концерти зі слемом і розтрощеними гітарами, а й ідеї: спротиву пропаганді, вегетаріанства, відмови від алкоголю та наркотиків. Влітку 2017-го гурт повернувся на сцену та відіграв потужну серію концертів після шести років перерви. Цей фільм — про повернення, дружбу і рок-н-рол.

 

У фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм» увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, музичні лайви та зйомки з концертів різних часів — від перших виступів вдома у Чернігові до аншлагів минулого літа.

 

Фільм створено київською студією ПРИВІТ/media&production. Спеціально для нього декілька треків гурту зняті та записані наживо на баржі посеред Дніпра. Щоб зібрати відео різних періодів, команда ПРИВІТ/ звернулася до фанів і друзів гурту. Тож у фільм увійшла частина ексклюзивних матеріалів, які вперше були оцифровані.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
документальний, музика
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
17 січня 2018
Тривалість
60 хв.
Вікові обмеження
12+