Хтивий дідусь

Хтивий дідусь (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хтивий дідусь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Грязный дедушка / Dirty Grandpa

Дік Келлі (Роберт Де Ніро) саме поховав свою дружину. Численна рідня ладна розділити втрату старого, але той не надто квапиться горювати. У його онука Джейсона (Зак Ефрон) днями відбудеться весілля. Замість того щоб планувати з хлопцями гучну вечірку, хлопець покірливо виконує вказівки нареченої, пов'язані з підготовкою урочистостей. Тож дідусеві не лишається нічого іншого, як взяти все в свої руки і навчити нарешті онука, як потрібно відпочивати неодруженим чоловікам.

Комедію «Хтивий дідусь» про старого-шаливіра, який учить онука розважатися, зняв Ден Мазер. Він успішний сценарист, продюсер та режисер на телебаченні. Ця картина – друга його робота на великий екран після комедії «Даю рік». На провідні ролі були запрошені зірки першої величини: Роберт Де Ніро, дворазовий володар премії «Оскар», та Зак Ефрон, який у свої 28 років устиг знятися в 139 картинах. Основні зйомки відбувалися в Атланті (штат Джорджія) у першій половині 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Джуліана Хаф, Роберт Де Ніро, Зак Ефрон, Обрі Плаза, Дермот Малруні, Зої Дойч
Режисер
Ден Мазер
Сценарій
Джон Філліпс
Прокат
З 21 січня 2016 по 10 лютого 2016
Прем'єрний період орієнтовно до:
31 січня 2016 р.
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
18+