Оллі і скарби піратів

Оллі і скарби піратів (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оллі і скарби піратів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Олли и сокровища пиратов / Dive Olly Dive and the Pirate Treasure

Головні герої мультфільму «Оллі та скарби піратів» – мешканці морських глибин. Одного разу вони знаходять у кораблі, що давно затонув, скриню, однак скарбу у ній немає. І тоді дві юні дослідницькі субмарини – Оллі та Бет – у супроводі нового друга Бобсі вирушають на пошуки втраченого скарбу. Бобсі переконаний, що він нащадок древніх шукачів скарбів «Пі-Ратів», хоча й гадки не має ким вони були насправді. Слідом за друзями вирушають у подорож підступні зловмисники – морські коники на чолі з розважливою та хитрою Акулою.

Створенню мультиплікаційного шедевру передував мультсеріал «Пірнай, Оллі, пірнай», який знімали з 2005 по 2010 рік. Популярність героїв серед юних глядачів наштовхнула творців замислитися над новими пригодами, і цього разу – на великому екрані. Усі три режисери, що працювали над серіалом, взяли участь і у створенні повнометражного анімаційного фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, сімейний, дитячий
В головних ролях
Шон-Райан Петерсен
Режисер
Боб Дусетте, Гарі Херст, Боб Бакстер
Прокат
З 01 травня 2014 по 21 травня 2014
Тривалість
80 хв.