Дивергент

Дивергент (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дивергент» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дивергент / Divergent

Фільм «Дивергент» показує анти-утопічний світ майбутнього. Усі люди розділені на п’ять фракцій у відповідності до домінуючих у кожному якостей – Щирість, Відречення, Безстрашність, Дружність та Ерудиція. У 16 років перед Беатріс Пріор (Шейлін Вудлі), як і перед усіма її ровесниками, стоїть вибір, змінити який неможливо буде впродовж решти життя. Допомагає зробити вибір тест, проте виявляється, що результати тесту Беатріс дивергентні – вони сильно відрізняються від стандартних. Це вказує на те, що дівчина – дна з небагатьох, кому властиві у рівній мірі декілька якостей. Таких як вона намагаються знайти та знищити. Дівчині належить пройти через складні та жорстокі випробування, не впоравшись з якими вона може позбутися життя.

Картина «Дивергент» – це екранізація однойменного роману Вероніки Рот, визнаного кращою книгою 2011 року. Режисером картини став Ніл Бергер. Одна з кращих його картин «Області пітьми» – також екранізація роману, а «Ілюзіоніст» частково заснований на біографічних даних.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, мелодрама, пригоди
В головних ролях
Шейлін Вудлі, Тео Джеймс, Ешлі Джадд, Джай Кортні, Рей Стівенсон, Зоі Кравіц
Режисер
Ніл Бергер
Сценарій
Івен Догерті, Ванесса Тейлор, Вероніка Рот
Прокат
З 10 квітня 2014 по 30 квітня 2014
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
14 років