Джанго вільний

Джанго вільний (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джанго вільний» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джанго освобожденный /

Джанго – раб. Несподівано для себе його звільняє безкомпромісний вбивця доктор Кінг Шульц. Робить він це аж ніяк не з благих намірів: Джанго, як ніхто інший зацікавлений в пошуку господаря плантації в Міссісіпі Кельвіна Кенді. Містер Кенді дуже жорстокий і небезпечний. Він володіє нічним клубом з поганою репутацією Candyland, де експлуатує рабинь, змушуючи їх обслуговувати розпусних клієнтів, а рабів лиходій використовує в боях, де їх чекає неминуча загибель. Дружина Джанго – Брумхільда, знаходиться в ув'язненні у містера Кенді. По суті, Джанго використовуєте Шульца, однак останньому явно все одно, і він з почуттям всесвітньої помсти вирушає на пошуки своєї дружини, щоб врятувати її від гніту рабовласника.

За словами Тарантіно, його новий фільм – спроба без обмежень показати Америку з небаченого раніше боку. Однак не всі поставилися до цієї ідеї з захватом. Відомий афроамериканский режисер Спайк Лі повідомив, що не збирається дивитися фільм, сказавши таке: «Дивитися це кіно – все одно що нешанобливо ставитися до моїх предків, а я дуже поважаю своїх предків. Кажу виключно за себе». Також Лі написав у своєму твіттері: «Рабство в Америці – не спагетті-вестерн Серджіо Леоне. Це був голокост. Мої предки – раби, викрадені з Африки. Я буду шанувати їх». Але знаючи круту вдачу Тарантіно, навряд чи це зауваження сприйметься серйозно.

Як і личить всім тарантінівським фільмам – акторський склад тріщить по швах від власної крутості, сюжет – від оригінальності, а глядач – від задоволення.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, вестерн
В головних ролях
Джеймі Фокс, Крістоф Вальц, Леонардо ДіКапріо, Джона Хілл, Семюел Л. Джексон, Ембер Темблін, Керрі Вашингтон, Джеймс Римар, Зої Белл, Денніс Крістофер
Режисер
Квентін Тарантіно
Сценарій
Квентін Тарантіно
Прокат
З 17 січня 2013
Тривалість
165 хв.
Вікові обмеження
18 років