Історія дельфіна 2

Історія дельфіна 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Історія дельфіна 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

История дельфина 2 / Dolphin Tale 2

Кінострічка розповідає нам історію, яка облетіла весь світ кілька років тому. Це розповідь про дельфіна Уінтер. Тварину врятував маленький хлопчик, який знайшов бідолагу на березі. Уінтер потрапила в пастку та пошкодила хвіст, після чого зовсім не могла плавати. Але один біолог та протезист відважилися на експеримент та зробили дельфіну протез – штучну частину хвоста для повноцінного перебування у воді. Уінтер отримала не тільки можливість вижити, але і нових друзів!

Фільм «Історія дельфіна 2» розкаже нам ще одну неймовірну історію. Через кілька років після подій першого фільму, сурогатна матір Уінтер, стара самка Панама, померла. Згідно законів Міністерства сільського господарства США Уінтер неможна утримувати одну, тому у команди морського госпіталю для тварин є 30 днів, щоб знайти їй компаньйона, інакше дельфіна перевезуть до іншого акваріуму. Уінтер втрачає інтерес до життя та перестає приймати їжу. Але раптово прибій виніс на берег вмираюче маля-дельфіна, яке терміново доставляють у морський госпіталь, де малечі дають ім’я Хоуп (Надія), а Уінтер та команда рятівників стають її новою люблячою сім’єю.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, сімейний
В головних ролях
Морган Фріман, Ешлі Джадд, Нейтан Гембл, Козі Цуельсдорфф, Гаррі Коннік мол., Кріс Крістофферсон, Джулія Вінтер, Остін Стоуелл, Остін Хігсміт
Режисер
Чарльз Мартін Сміт
Сценарій
Чарльз Мартін Сміт, Карен Джансзен, Ноам Дромі
Прокат
З 11 вересня 2014
Тривалість
107 хв.