Пристрасті Дон Жуана

Пристрасті Дон Жуана (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пристрасті Дон Жуана» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Страсти Дон Жуана / Don Jon

"Пристрасті Дон Жуана" - смішна історія про любителя жіночої уваги. Джон Мартелло (Джозеф Гордон-Левітт) - привабливий красень. Він визначився з життєвими орієнтирами та не хоче нічого змінювати. Вільний час він проводить або у тренажерному залі, або у родинному колі, велику увагу приділяє відвідуванню церкви та не уявляє себе без нових знайомств і сексу без зобов’язань. Найгріховніша сторона його особистості - безмірне захоплення порно та, супутним цьому, забавам наодинці. Так би все і тривало у розміреному та влаштованому житті Джона, якби не зустріч з Барбарою (Скарлетт Йоханссон). Вперше у житті герой захотів постійних стосунків, але як же їх вибудувати, якщо від улюбленого порно відмовитися не виходить, а Барбару це категорично не влаштовує?

Комедія "Пристрасті Дон Жуана" - режисерський та сценарний дебют у великому кіно актора Джозефа Гордон-Левітта ("Початок", "Темний лицар: Відродження легенди"). Образ головної героїні Гордон-Левітт писав спеціально для Скарлетт Йоханссон, хоча сама вона про це дізналася лише після отримання офіційного запрошення на роль. Фільм викликав неабиякий ажіотаж серед прихильників актора та вже отримав багато схвальних відгуків.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Джозеф Гордон-Левітт, Скарлетт Йоханссон, Джуліанна Мур, Тоні Данца, Гленн Хедлі, Брі Ларсон
Режисер
Джозеф Гордон-Левітт
Сценарій
Джозеф Гордон-Левітт
Прокат
З 26 вересня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років