Банда котиків (12+)

Банда котиків (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Банда котиків» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Банда котиков / Don Gato: El Inicio de la Pandilla

Події розгортаються у Нью-Йорку. Місто контролюють таємничі банди, яким нереально протистояти жодним відомим шляхом. Хитрий і винахідливий кіт Дон Гато збирає команду аби припинити цей безлад на вулицях. До команди потрапляють життєлюб Бенедикт, який не нашкодить навіть комашці, височезний фантазер Кучо, елегантний та витончений Ранза (що означає животик) – він не лишає без уваги жодну кицьку, Еспанто (це у перекладі з іспанської переляк), який дуже любить музику, та непоказний Домосфен, який увесь час затинається. Зібравшись разом ці різні, проте об’єднані спільною ідеєю коти, здатні змінити плин історії. І байдуже, що їм доведеться протистояти досвідченим злочинцям та шахраям – за ними справедливість. А отже їм нічого боятися.

Мультфільм «Банда котиків» розповідає про популярних у Мексиці персонажів. Існують два мультсеріали про цих котиків. Даний мультфільм є приквелом до усіх пригод, що відбувалися з друзями-котами.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Мексика
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Дерін Де Пол, Бен Діскін, Девід Хоффман, Марієв Херінгтон, Кріс Еджерлі
Режисер
Андрес Кутер'є
Сценарій
Дуглас Лангдейл, Джеймс Крейг
Прокат
З 05 жовтня 2017, орієнтовно по 11 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
12+