Не стукай двічі

Дивіться фільм Не стукай двічі (Не стучи дважды) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Не стукай двічі.
Не стучи дважды / Don t Knock Twice

Хлоя (Люсі Бойнтон) з дитинства знала про цю страшну історію. Нібито в одному з будинків на околиці міста живе відьма, яка викрадає душі людей. Нещастя чекають того, хто постукає до неї в будинок. Здавалося, що це всього лише казки, поки не зник приятель Хлої. Дівчина звертається по допомогу до своєї матері Джесс (Кеті Сакхофф), з якою вони давно вже не можуть знайти спільну мову. Поруч з мамою Хлоя сподівається, що нарешті відчує себе в безпеці.

Сюжет фільму жахів «Не стукай двічі» заснований на міській легенді про відьму, яке викрадає душі людей. Ця історія досить відома у Великобританії. Постановкою зайнявся режисер Карадог В. Джеймс, це третя його картина на великому екрані. Не дивлячись на те, що фільм знятий у Великобританії, частину ролей довірили акторам з інших країн. Кеті Сакхофф з США, відома за серіалами «Зоряний крейсер Галактика» і «Теорія великого вибуху», зіграла маму головної героїні.

Рік
2016
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовю
Жанр
жахи
В головних ролях
Кеті Сакхофф, Люсі Бойнтон, Хав'єр Ботет, Нік Моран, Річард Мілан
Режисер
Карадог В. Джеймс
Сценарій
Марк Хакербі, Нік Остлер
Прокат
З 26 січня 2017, орієнтовно по 01 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
26 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
18+