Допремєрний показ «Чорна Пантера» (12+)

Допремєрний показ «Чорна Пантера» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Чорна Пантера»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чёрная Пантера / Black Panther

Головний герой – син короля африканської країни Ваканда Т'Чалла (Чедвік Боузман). Країна ніколи не була процвітаючою, але головна її цінність – поклади унікального металу, який здатний поглинати вібрації. Вся історія маленької держави – це захист від ворогів, які прагнуть знищити населення, аби дістатися до безцінних природних копалин. Щоразу на захист ставав таємничий герой – Чорна Пантера. Коли загроза в черговий раз нависла над країною, молодий принц Т'Чалла дізнається, що саме йому належить одягнути маску Пантери і захищати свою землю.

Фантастичний бойовик «Чорна Пантера» про однойменний героя з Коміскі стане 17-м фільмом Marvel Studios. 2011-го для написання сценарію запросили Марка Бейлі. У 66-му році персонаж вперше з'явився в коміксах як другорядний. Так само і на екрані. За півтора роки до виходу цієї картини, герой з'явиться в заключному фільмі про Капітана Америка.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
наукова фантастика, бойовик, пригоди, Marvel, супергерой
В головних ролях
Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан, Енді Серкіс, Лупіта Ніонго
Режисер
Райан Куглер
Сценарій
Джо Роберт Коул, Райан Куглер, Джек Кірбі
Прокат
14 лютого 2018
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
12+