Допремєрний показ «Фердинанд» (0+)

Допремєрний показ «Фердинанд» (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Фердинанд»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ferdinand

З самого дитинства бик на ім'я Фердинанд любив лежати в тіні великих дерев і нюхати польові квіти. У всьому світі не знайдеш більш миролюбного і спокійного створіння, ніж Фердинанд. І треба ж було такому статися, що саме його люди вибрали для участі в кориді. Збереться повний стадіон народу, всі чекатимуть видовищного змагання, від якого кров закипає в жилах. Але замість усього цього Фердинанд із задоволенням досліджував би квіти в зачісках у присутніх дам.

Мультфільм «Фердинанд» про миролюбного бика створений на основі відомого твору Манро Ліфа «Історія Фердинанда». Книга вийшла в 1936 році і в рейтингу бестселерів того року обігнала роман «Віднесені вітром» Маргарет Мітчелл. Даний мультфільм – друга екранізація історії. Однойменний мультфільм студії Disney вийшов на екрани в 1938 році. У 2011 році студія 20th Century Fox Animation придбала права на книгу і дала розповіді нове життя.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, комедія
В головних ролях
Кейт МакКіннон, Девід Теннант, Джон Сіна, Джина Родрігез, Боббі Каннавале, Ентоні Андерсон
Режисер
Карлос Саладана
Сценарій
Манро Ліф
Прокат
19 грудня 2017
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
0+