Дракула. Невідома історія

Дракула. Невідома історія (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дракула. Невідома історія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дракула / Dracula Untold

Нескладно здогадатися, що у центрі картини – легендарна особистість, правитель Румунії Влад Цепеш (Люк Еванс). Він був справедливим хазяїном на своїх землях, безстрашним воїном, люблячим чоловіком та батьком. Проте життя склалося так, що йому довелося стати до бою з супротивником, хитрість та лицемірство якого не знало меж. Єдиним виходом із ситуації, що склалася, виявилась угода, що визначила його подальшу долю. Він проміняв свою безсмертну душу на нелюдські здібності.

Фільм «Дракула. Невідома історія» було задумано творцями ще у 2007 році, проте через брак коштів його відклали до кращих часів. Реанімували проект завдяки режисеру-початківцю Гарі Шору, для якого цей фільм став дебютом. Усі зйомки проходили на території Північної Ірландії за фінансової підтримки місцевої влади. Не рахуючи даної картини, про Дракулу знято 65 фільмів, 12 мультфільмів, він став героєм коміксів та відеоігр, книг та театральних постановок.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фентезі, бойовик, драма, військовий
В головних ролях
Люк Еванс, Домінік Купер, Сара Гадон, Саманта Баркс, Зек МакГоун, Чарлі Кокс
Режисер
Гарі Шор
Сценарій
Метт Сазама, Берк Шарплесс, Брем Стокер
Прокат
З 02 жовтня 2014 по 29 жовтня 2014
Прокат в Ялті
З 09.10.2014
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16 років