Таємне життя комах (0+)

Таємне життя комах (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таємне життя комах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тайная жизнь насекомых / Droles de petites betes

Чи спадало вам на думку як влаштоване життя пересічної комахи? Рідний дім героїв нового мультфільму – яскравий приклад злагодженої праці та дружнього співіснування сотень маленьких комашок. Кожен має своє місце у їхньому суспільстві, у кожного своя відповідальна та важлива робота. А керує усіма мудра та любляча королева. Завдяки її турботі кожен живе у достатку і ніхто не тиняється без діла. Та настали часи випробувань – ледачі оси на чолі зі своєю владолюбною та жорстокою королевою хочуть поселитися у їхньому домі. І, напевно, їм би це вдалося, якби не сміливість та відважність кожного мешканця маленького містечка. Героїзм крихітних комашок вкотре доведе, що попри тендітний розмір, кожен може робити великі добрі справи.

Мультфільм «Таємне життя комах» створено спільно мультиплікаторами з Франції та Люксембургу. Запропонована історія буде зрозумілою навіть наймолодшим любителям мультфільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація
В головних ролях
-
Режисер
Арно Борон, Антон Крінгс
Сценарій
Арно Борон, Антон Крінгс
Прокат
З 28 грудня 2017, орієнтовно по 10 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
77 хв.
Вікові обмеження
0+