Друзі друзів

Друзі друзів (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Друзі друзів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Друзья друзей /

Комедія «Друзі друзів» поєднала в собі пригоди багатьох героїв, які являються один одному друзями друзів. Напередодні Нового року промоутер Максим (Гарік Харламов) залишається сам на сам з п’ятирічним сином, через що впадає в паніку. Його підопічні – музиканти Денис (Тимур Батрутдінов), Валік (Микола Наумов) та Артем (Олександр Ільїн мол.) – змушені виступати вдома в одного досить непривітного бізнесмена (Юрій Стоянов). Тим часом бідний студент намагається підкорити серце доньки того самого бізнесмена. Кожен з героїв потрапляє в пікантні ситуації, вибратися з яких можливо лише з допомогою друзів! Ну або друзів друзів!

Усі творці фільму «Друзі друзів» – коміки зі стажем. Усі учасники творчої команди від продюсерів до акторів – давно та повноцінно реалізували себе у своєму коронному жанрі. Усі провідні ролі у картині зіграли улюбленці публіки – вихідці з КВК або «Сomedy Club». Можна буде побачити на екрані і популярних виконавців – Нюшу Шурочкіну та гурт «Дискотека Аварія».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Нюша Шурочкіна, Гарік Харламов, Юрій Стоянов, Микола Наумов, Олександр Ільїн мол., Тимур Батрутдінов
Режисер
Артем Аксененко, Араік Оганесян
Сценарій
Павло Воронін, Ярослав Лукашевич, Тихон Корнев
Прокат
З 02 січня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
14 років