Дублер

Дублер (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дублер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дублёр / Дублёр

Сказати, що один з найвідоміших резидентів «Comedy Club» зіграв у цьому фільмі головну роль, було б не зовсім правильно. Він зіграв у ньому всі головні ролі. В одній з них він фактично грає самого себе, чи принаймні такого себе, яким він хоче здаватися. Ім'я цього персонажа – Ігор Успенський. Він – зірка шоу-бізнесу і відомий актор, життя якого цілком складається зі зйомок, корпоративів, званих вечерь, концертів, інтерв'ю та презентацій. Але ж він усього лише звичайний чоловік, хай, звісно, й найкрасивіший на цій планеті. І йому просто фізично не вистачає часу на підтримку свого зоряного іміджу, адже тільки диво може змусити людину бути в декількох місцях одночасно. І таке диво, виявляється, існує! Звуть це диво Севою.

Сева – масажист у салоні краси в невеликому підмосковному містечку. Він любить свою роботу, собаку, та й взагалі все його, схоже, цілком влаштовує. Так тривало доти, поки директор салону не переконав Севу знятися в рекламному ролику в образі Ігоря Успенського, який, ясна річ, побачив згодом і сам Успенський. Саме так звела доля таких різних, але в той же час і таких схожих один на одного людей. І звела вона їх дуже вчасно, адже титул «Людина року», до якого так довго прагнув Ігор Успенський, загрожує виявитися в руках підступного Михайла Стасова (теж Олександр Рева) – головного співака країни, що підкорив мільйони жіночих сердець. Тепер Сева – дублер Успенського, і йому належить з головою зануритися в світ підступного і порочного шоу-бізнесу.

«Дублер» – карколомна комедія режисера Євгена Абизова, чия добра і зворушлива картина «Мами» вже встигла завоювати любов глядачів. Що ж, прийшла пора посміятися на повну! Без гарного настрою не залишиться ніхто.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Россія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія
В головних ролях
Олександр Ревва, Христина Асмус, Дмитро Хрустальов, Людмила Артем'єва, Тетяна Орлова, Ксенія Буравська, Варвара Малкова, Олександра Кімаева, Євген Шиманович, Олексій Рязанцев
Режисер
Євген Абизов
Сценарій
Сергій Мохначев, Павло Карнаухов
Прокат
З 07 січня 2013
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
16 років