Дубровський

Дубровський (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дубровський» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дубровский / 677731

Фільм «Дубровський» – сучасна інтерпретація однойменної повісті О.С. Пушкіна. Молодий і успішний Володимир Дубровський (Данила Козловський) змушений повернутися зі столиці на батьківщину через раптові проблеми зі здоров’ям батька. Однак проблеми виявляються не стільки медичного характеру, як особистісного. Залишившись у рідному місті щоб вирішити справи батька, Володимир закохується у Машу Троєкурову (Клавдія Коршунова). Але у її норовливого батька (Юрій Цурило) свій погляд на ситуацію.

Ідея екранізувати Пушкіна, перенісши події у наш час, народилася у 2008. Сценарій переписувався тричі, і його остаточна версія була розрахована на 5-серійний телефільм. Повнометражний фільм було створено безпосередньо під час монтажу. Коли було відзнято матеріал першої серії, режисер Кирило Міхановський лишив проект, віддавши його Олександру Вартанову. Сценарій переписувати не стали. Більше того, Вартанов не став перечитувати оригінал Пушкіна, аби не змінювався настрій, заданий на початку роботи.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
драма
В головних ролях
Данило Козловський , Клавдія Коршунова , Юрій Цурило , Олександр Мезенцев , Ігор Гордін , Дмитро Поднозов , Олена Дудіна , Євген Вакунов , Артем Кобзєв , Любов Сергєєва
Режисер
Олександр Вартанов
Сценарій
Костянтин Чернозатонскій , Михайло Брашинський , Кирило Міхановський
Прокат
З 06 березня 2014 по 19 березня 2014
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
14 років