Духless 2

Духless 2 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Духless 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Духless 2 /

Виданий у 2006 році роман Сергія Мінаєва «Духless. Повість про справжню людину» за короткі терміни розійшовся великим тиражем. У зв’язку з цим він був двічі перевиданий у Росії, а також – в Англії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Болгарії і навіть у В’єтнамі. Сумарний проданий тираж «Духless» перевершив 1 млн. екземплярів.

За словами авторів фільму «Духless 2», вони намагалися зробити не дослівну екранізацію роману, а цілком самостійний витвір, розповісти історію героя середнього віку: його вічного бігу життям, вічного пошуку духовних цінностей. У фільмі вибудувана людська історія персонажа, де присутній трагізм, лірика, а головне – порятунок. Саме цим він відрізняється від героя книги. Автором головного саундтреку до фільму за рекомендацією Сергія Мінаєва став Вася Обломов, відомий завдяки інтернет-хіту «Їду в Магадан». На його пісню «Ритми вікон» було також створено музичне відео (режисер Марат Адельшин), до якого увійшли фрагменти фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Данило Козловський, Марія Андреєва, Мілош Бікович, Павло Ворожцов, Сергій Бурунов, Володимир Сімонов, Домінік Пінон, Олександра Бортіч, Яна Набокова, Анна Александрова
Режисер
Роман Пригунов
Сценарій
Сергій Мінаєв, Михайло Ідов, Фуад Ібрагімбеков
Прокат
З 05 березня 2015
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
14 років