Jamala.UA.

Jamala.UA. (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Jamala.UA.» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Jamala.UA.

Музичний документальний фільм «Jamala.UA» – фільм-портрет, який відкриває іншу сторону Джамали: без гриму, світла прожекторів та гри на камеру. Стрічка знімалася незалежною режисеркою Анною Акулевич за згодою співачки, але без її відома.

Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з її характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкостями і ніжністю, але таку ж віддану головній справі свого життя – музиці. Прихована камера супроводжувала життєві колізії Джамали від зимового турне співачки, коли про другу перемогу для України на Євробаченні ще не мріялося. Проте невдовзі картина стала документуванням шляху до міжнародного визнання.

Вона – «посол» народу, яка знає своє коріння та несе шалену енергетику. Але якою є ціна слави? Що втрачає жінка на шляху до визнання? Що насправді хвилює Джамалу та хто її головний суперник? Чого вартувала для неї перемога на національному відборі до європейського фіналу конкурсу та звідки співачка черпала сили для подальшої боротьби?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний, backstage
В головних ролях
-
Режисер
Анна Акулевич
Сценарій
-
Прокат
З 27 квітня 2017, орієнтовно по 03 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 квітня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
69 хв.
Вікові обмеження
0+