Джентльмени, удачі!»

Джентльмени, удачі!» (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джентльмени, удачі!»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джентльмены, удачи! /

Усі роки ми живемо звичайним життям, і лише у Новий рік з нами трапляються незвичайні речі! "Джентельмени, удачі!" - святкове кіно про веселі пригоди знайомих героїв. Так, це все ще той самий фільм, добре знаний, і нехай вас не бентежить зміна локації, часу дійства та акторського складу. Це все ще та стара добра історія, розказана на новий лад. Але від цього нова життєствердна новорічна комедія тільки виграє.

Головний герой фільму "Джентельмени, удачі!" Альоша Трьошкін (Сергій Безруков) — життєрадісний і інфантильний хіпстер. Працює аніматором у дитячому центрі і роботи у нього по вуха. А як інакше? Новий рік на носі! Та, схоже, попереду у нашого героя є ще дещо окрім веселої самодіяльності. Іронією долі він виявиться двійником небезпечного злодюги-рецидивіста Смайлика (таке прізвисько він отримав за звичку усміхатись жертві перед тим, як її убити). З музею у Санкт-Петербурзі викрадено Обладунки Золотого Воїна — унікальну реліквію, вартістю 9 мільйонів доларів. Усі сліди вказують на банду Смайлика. У Трьошкіна немає іншого виходу, окрім як допомогти розслідуванню, інакше у нього є всі шанси втрапити за грати замість реального злочинця. Відтак, Трьошкін опиняється у єгипетській в'язниці, де відбувають термін покарання двоє подільників рецидивіста - похмурий Шатун (Гоша Куценко) та вічний оптиміст Муха. Тут і розпочинається неочікуване перевтілення тихого і миролюбивого хіпстера у нахабного і некерованого злочинця.

"Джентельмени, удачі!" - фільм, сповнений хорошого святкового настрою, тепла та доброго гумору. Не пропустіть нову комедію від режисерів “Ёлки” та «Ёлки 2»! Головному героєві доведеться здійснити справжній подвиг, щоб врятувати себе та своїх друзів. А може, він навіть зустріне своє справжнє кохання.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
комедія, кримінал
В головних ролях
Сергій Безруков, Гоша Куценко, Антон Богданов, Марина Петренко
Режисер
Олександр Баранов, Дмитро Кисельов
Сценарій
Володимир Нагорний, Слава Се
Прокат
З 27 грудня 2012
Тривалість
95 хв.