Кістяний томагавк

Кістяний томагавк (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кістяний томагавк» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Костяной томагавк / Bone Tomahawk

Дії фільму відбуваються на Дикому Заході. Життя в маленькому містечку не можна назвати тихим та розміреним. Час від часу хтось викрадає городян. Спроби знайти зниклих відкривають страшну правду. На Заході, в тих краях, куди ще не ступала нога цивілізованої людини, в печерах живе група дикунів-канібалів. Викрадають людей вони з однією єдиною метою – поласувати ними. Чергове викрадення підштовхує четвірку сміливців вирушити на пошуки. Чи вдасться їм врятувати когось і розправиться з канібалами? Чи ж можливість повернутися додому живими стане головним їхнім досягненням?

Фільм «Кістяний томагавк» поєднує в собі два жанри – вестерн та жахи. Автором сценарію, режисером, композитором та продюсером картини виступив С. Крейг Заллер. Для нього це дебютна в багатьох розуміннях картина. Доти він мав досвід роботи сценаристом, актором та оператором. Зйомки картини тривали 21 день в Малібу в Каліфорнії.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
вестерн, жахи
В головних ролях
Патрік Вілсон, Лілі Сіммонс, Курт Рассел, Занн МаКларнон, Шон Янг, Метью Фокс
Режисер
С. Крейг Залер
Сценарій
С. Крейг Залер
Прокат
З 10 грудня 2015 по 16 грудня 2015
Знижки в будні весь день з:
14 грудня 2015 р.
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
21+