Неймовірна таємниця Лулу

Неймовірна таємниця Лулу (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Неймовірна таємниця Лулу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Невероятная тайна Лулу / Loulou, lincroyable secret

Вовченя Лулу та кролик Том нерозлучні з дитинства. Живуть вони в Країні кроликів. Лулу завжди був упевнений, що він сирота, але одного разу ворожка повідала йому, що насправді його мама жива. Звичайно ж, юному вовченяті відразу захотілося податися на пошуки рідні. Скласти йому компанію охоче погодився Том. Хоч він і кролик, але не побоявся супроводжувати свого товариша в країну, населену незнайомими вовками. Несподівано для себе друзі потрапили в Країну вовків у самісінький розпал фестивалю м'ясоїдних. З усього світу сюди з'їхалися любителі поласувати м'ясцем, і кролятиною також. Чи вдасться Тому залишитися живим та неушкодженим після цього фестивалю хижаків? І які зустрічі чекають Лулу в країні, де він народився?

Мультфільм «Неймовірна таємниця Лулу» створено за мотивами однойменного альбому для дітей, що вийшов 1989 року. Екранізація – спільна робота професіоналів із Франції, Бельгії та Угорщини. 2014 року історію удостоїли премії «Сезар» як кращий анімаційний фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2013
Країна
Франція, Бельгія, Угорщина
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Малік Зіді, Стефан Дебак, Анаіс Демустьє, Карло Брандт, Маріанн Басле, Леоноре Ше
Режисер
Ерік Омон
Сценарій
Грегуар Золотарефф, Жан-Люк Фромонталь
Прокат
З 10 грудня 2015 по 16 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
10 грудня 2015 р.
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
0+