Земля: Один вражаючий день (0+)

Земля: Один вражаючий день (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Земля: Один вражаючий день» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Земля: Один потрясающий день / Earth: One Amazing Day

Звичні до банальності фрази про красу нашої планети чув кожен. Та не щодня у нас є нагода побачити усе різноманіття природи, усі її барви та велич. За допомогою новітніх технологій творці фільму зуміли у найтонших деталях передати особливості поведінки різних мешканців Землі. Кожен глядач відчує себе безпосереднім спостерігачем, занурившись у атмосферу дикої природи. На його очах тварини житимуть своїм звичним життям – яскравішим та насиченішим, ніж ми могли собі уявити.

Документальна стрічка «Земля: Один вражаючий день» створена студією BBC Earth Films у Великобританії. Фільм містить кадри дикої природи, які вражають не лише якістю зображення, а й поведінкою головних героїв – тварин. Усі живі істоти поводяться в кадрі природно, бо знімальні групи зуміли делікатно не втрутитися у звичний плин їхніх життів. Зйомки велися у різних куточках планети, а зафільмовані події демонструють одну добу з життя Землі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Роберт Редфорд, Джекі Чан
Режисер
Річард Дейл, Фань Лісінь, Пітер Веббер
Сценарій
Френк Коттрел Бойс, Річард Дейл
Прокат
З 07 червня 2018, орієнтовно по 04 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
0+