Земля: Один вражаючий день (0+)

Дивіться фільм Земля: Один вражаючий день (0+) (Земля: Один потрясающий день) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Земля: Один вражаючий день (0+) 2017 року.
Земля: Один потрясающий день / Earth: One Amazing Day

Земля: Один вражаючий день (0+)

24 червня , неділя
Cinetech+, 2D
25 червня , понеділок
Cinetech+, 2D
26 червня , вівторок
Cinetech+, 2D
27 червня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Звичні до банальності фрази про красу нашої планети чув кожен. Та не щодня у нас є нагода побачити усе різноманіття природи, усі її барви та велич. За допомогою новітніх технологій творці фільму зуміли у найтонших деталях передати особливості поведінки різних мешканців Землі. Кожен глядач відчує себе безпосереднім спостерігачем, занурившись у атмосферу дикої природи. На його очах тварини житимуть своїм звичним життям – яскравішим та насиченішим, ніж ми могли собі уявити.

Документальна стрічка «Земля: Один вражаючий день» створена студією BBC Earth Films у Великобританії. Фільм містить кадри дикої природи, які вражають не лише якістю зображення, а й поведінкою головних героїв – тварин. Усі живі істоти поводяться в кадрі природно, бо знімальні групи зуміли делікатно не втрутитися у звичний плин їхніх життів. Зйомки велися у різних куточках планети, а зафільмовані події демонструють одну добу з життя Землі.

Рік
2017
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Роберт Редфорд, Джекі Чан
Режисер
Річард Дейл, Фань Лісінь, Пітер Веббер
Сценарій
Френк Коттрел Бойс, Річард Дейл
Прокат
З 07 червня 2018, орієнтовно по 27 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
0+