Ізі (12+)

Ізі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ізі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Изи / Easy

Головний герой картини – 40-річний невдаха-італієць на імя Ісідоро (Нікола Ночелла). Найскладніше в житті йому дається сказати «ні». Тож коли рідний брат попросив про послугу Ісидоро не став відмовляти. Потрібно лиш відвезти дещо до українського кордону. Дрібниця. Це труна з тілом загиблого на будівництві заробітчанина. Та на кордоні вантаж ніхто не зустрів, тож чоловік вирішує сам відшукати рідне село загиблого. Але ж рухатися українськими дорогами далеко не так зручно, як італійськими.

Назва стрічки «Ізі» – це скорочена форма імені головного героя. Це перший досвід співпраці у кіновиробництві між Італією та Україною. Для режисера та сценариста Андреа Маньяні це перша робота на великому екрані після багатьох вдалих робот на італійському телебаченні. Українські краєвиди глядачі побачать очима свого співвітчизника, оператора Дмитра Недрія. Зйомки обійшлися в 1,2 млн. євро, 58% з яких надала українська сторона.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна, Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Нікола Ночелла, Барбара Буше, Остап Ступка, Вероніка Шостак, Орест Гарда
Режисер
Андреа Маньяні
Сценарій
Андреа Маньяні
Прокат
З 14 вересня 2017, орієнтовно по 11 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+