Врятувати Землю

Врятувати Землю (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Врятувати Землю» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Спасти Землю / Echo Planet

Мультфільм "Врятувати Землю" познайомить дітей з безстрашним Семуелом. Звичайний, на перший погляд, американський хлопчик нещодавно став бойскаутом та вирушив у свій перший справжній похід. Його місцезнаходження контролюють надточні прилади, адже він син самого президента. Однак ситуація виходить з-під контролю, коли герой опиняється на протилежному боці планети у непрохідних джунглях. Тут Сем знайомиться з Нарвою - дівчинкою-воїном - та її братом. Разом вони дізнаються страшну звістку – Земля знаходиться на межі знищення. Лише об'єднавши зусилля, друзі можуть вберегти планету від катастрофи, яка наближається через те, що люди перестали берегти її. Безстрашні та винахідливі друзі намагаються врятувати Землю. Тільки ось маленька проблемка - дорослі відмовляються вірити їхнім аргументам та своїми діями лише наближають апокаліпсис. Винахідливість, сміливість та впевненість у своїх силах - запорука успіху дітей у боротьбі за щасливе життя на зеленій планеті.

Режисер з Таїланду Компін Кемгумнірд усю свою кар'єру присвятив мультфільмам та сімейним картинам. Традиційно у своїх роботах він піднімає тему дбайливого ставлення до довкілля, природи, рослин та тварин.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Таїланд
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Ноппан Чантасорн, Атхіпіч Чутіваткаджорнчай, Конгдей Джатуранрасаме
Режисер
Компін Кемгумнірд
Сценарій
Конгдей Джатуранрасаме, Чарунпорн Парапакпралай
Прокат
З 12 вересня 2013
Тривалість
81 хв.