Едді «Орел»

Едді «Орел» (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Едді «Орел»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эдди «Орел» / Eddie the Eagle

Едді «Орел» Едвардс (Терон Еджертон) із самісінького дитинства хотів бути чемпіоном. Він спробував себе у найрізноманітніших видах спорту, але ні в чому не досяг успіху. Стрибки з трампліна стали його остаточним вибором. Тренувати його взявся Бронсон Пірі (Х'ю Джекман). На Зимових Олімпійських іграх 1988 року в Калгарі він єдиний представник Великобританії в цій дисципліні.

Біографічний спортивний фільм «Едді "Орел"» про неймовірне прагнення перемоги заснований на реальних подіях. Едді Едвардс, не маючи ні фінансування, ні умов на тренування, ні досвіду, докладає максимум зусиль до участі в Іграх. На закритті Олімпійських ігор 88 року Едвардса вперше назвали Орлом, відзначивши його неймовірне прагнення перемоги. Він став усесвітньо відомий, попри те, що в усіх змаганнях посідав останні місця. Мову про біографічний фільм вели з 2007 року. На одному з етапів підготовки припускали, що Едвардс сам зможе зніматися в усіх трюках до фільму про нього.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, Німеччина, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, біографія, комедія, спорт
В головних ролях
Терон Еджертон, Г'ю Джекман, Крістофер Уокен, Тім МакІннерні, Едвін Ендре, Джо Хартлі
Режисер
Декстер Флетчер
Сценарій
Саймон Келтон, Шон Маколі
Прокат
З 07 квітня 2016 по 27 квітня 2016
Прем'єрний період до
13 квітня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 квітня 2016 р.
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
12+