На межі майбутнього

На межі майбутнього (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «На межі майбутнього» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Грань будущего / Edge of Tomorrow

Фантастичний бойовик «На межі майбутнього» показує недалеке майбутнє, у якому планету атакували міміки – так названо інопланетних істот, які вже встигли стерти з лиця землі найбільші міста та знищити більшість людей. Один із захисників людства, що змушений іти у бій, який може стати останнім, підполковник Білл Кейдж (Том Круз). Як і більшість його братів по зброї, він не має жодного уявлення про те, як можна перемогти міміків. У нерівному бою йому вдається вбити одного з них, однак і сам він одразу ж гине. Прямий фізичний контакт з прибульцем замикає часову петлю. Кейдж прокидається живим вранці того страшного дня. Знову й знову він змушений вступати у бій, іти на смерть. З кожним разом йому вдається перемогти усе більшу кількість міміків. З дня у день відточуючи свою майстерність, Кейдж наближається до розгадки секрету – як саме можна перемогти прибульців.

Зйомки картини «На межі майбутнього» розпочалися у Лондоні у вересні 2012 року. Спершу головну роль запропонували Бреду Піту, проте він відмовився. Том Круз погодився зніматись та став до роботи мнеш ніж через тиждень після завершення роботи над фільмом «Облівіон». Картина вийде на екрани у форматі ІМАХ.

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Том Круз, Емілі Блант, Джеремі Півен, Білл Пекстон, Лара Пулвер, Шарлота Райлі
Режисер
Даг Лайман
Сценарій
Данте Харпер, Крістофер МакКуоррі, Алекс Куртцман
Прокат
З 05 червня 2014
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
14 років