Екіпаж

Екіпаж (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Екіпаж» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Экипаж / Экипаж

Олексій Гущин (Данило Козловський) був вигнаний з військової авіації, і тільки дивом отримує шанс літати на пасажирських авіалайнерах. Він починає своє льотне життя спочатку: Олексій стає другим пілотом Ту-204СМ під керівництвом досвідченого командира екіпажу суворого і принципового Леоніда Зінченко (Володимир Машков). Колега Гущина - неприступна красуня Олександра (Агне Грудіте). Відносини між ними складаються непросто. Але на межі життя і смерті, коли земля йде з-під ніг, а навколо лише – вогонь, попіл і тільки в небі є порятунок, Гущин показує все, на що він здатний. Тільки разом екіпаж зможе зробити подвиг і врятувати сотні життів.

Фільм «Екіпаж» став першим російським фільмом, для зйомок якого були використані новітні камери IMAX. Микола Лебедєв давно мріяв зняти фільм-катастрофу, але домовитися з продюсерами не виходило, поки Леонід Верещагін і Микита Михалков не запропонували зняти «Екіпаж». Режисер приступив до роботи, отримавши підтримку Олександра Мітти, режисера однойменного фільму 1979 року. Зйомки стартували 18 вересня 2014 року і закінчились 8 лютого 2015 року. Знімальна група працювала в Москві, Московській області і в Криму.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2016
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма, пригоди, трилер
В головних ролях
Данило Козловський, Володимир Машков, Агне Грудіте, Катерина Шпіц, Сергій Газаров, Олена Яковлєва
Режисер
Микола Лебедєв
Сценарій
Тихон Корнєв, Микола Куликов, Микола Лебедєв
Прокат
З 21 квітня 2016 по 11 травня 2016
Тривалість
138 хв.
Вікові обмеження
6+